Padleskole 16 april kl 1600 ved klubbhuset

Vi arrangerer padleskole for yngre utøvere mellom 10 og 15 år i tiden 16 april 30 juni, foregår 2 dager i uken. Trening og praktisk øving foregår ved klubbens lokaler i Gravdalspollen 20 (buss 17 fra sentrum og buss 20 fra Vestkanten for de som bor litt vekk, da er det ca 400 meter å gå til klubblokalene, du går av ved rema 1000/ Shell). Skolen tar sikte på å lære yngre utøvere å håndtere kajakk på en trygg og god måte. Vi har utstyr som skal brukes i forbindelse med padleskolen. Klubben stiller med trenere og hjelpetrenere som alle er utøvere med lang erfaring. Klubben har  følgebåt som sørger for sikkerheten på vannet.

Klubben vår har idag mange utøvere og gjesteutøvere som er på landslagsnivå og som hevder seg internasjonalt og som preger miljøet i klubben. Som alle gode klubber trenger vi nye unge utøvere som skaper et trivelig miljø isammen med de aller beste innen idretten. Veien fra toppen til nybegynner er ikke lengre enn at de deler samme garderobe.

Vi sees i klubben den 16 april.

This entry was posted in Aktiviteter. Bookmark the permalink.